จุ๊ก้า

โฮงเฮียนค่าวออนไลน์

จุ๊ก้า

Postโดย ดีเจจิ๊กุ่ง » Mon Apr 17, 2006 10:37 am

"ค่าวประกอบเพลง--หลอกกันเล่นเลย--นูโว"

จุกั๋นก้าน้อง แม่ปล้องแขนกล๋ม จุพี่เมาลม คงสมใจ๋เจ้า
มาจุหลอกกั๋น หื้อฝันใฝ่เฝ้า จุกั๋นหื้อเมา เต้านั้น
ทั้งตี้ในใจ๋ บัวใบน้องจั๊น มีเขาอยู่หั้น ตึงคน
ฟังกำฟู่น้อง พี่ต้องสับสน จุก้าหน้ามน พี่หม่นใจ๋ไหม้ พี่หม่นใจ๋ไหม้...

ป.ล. ขอลาครูบาอาจารย์และมิตรฮักนักค่าวไปฮับไจ๊ชาติ 1 ปี นะครับ
เพราะผมจับได้ใบแดง ทบ. 1 เชียงใหม่
เริ่มตั้งแต่ 1 พฤษภาคม 2549 - 1 พฤษภาคม 2550
ขอเป๋นกำลังใจ๋หื้อจ้วยกั๋นสืบสานงานค่าวต่อไปนะครับ
ขอสัญญาว่าจะปิ๊กมาจ้วยกั๋นแหมแฮงหนึ่งครับ

ดีเจจิ๊กุ่ง
รายการค่าวฮ่ำยามแลง
18.00 น. - 19.00 น.
FM 99 เชียงใหม่
http://www.thairadio-cm99.com/
ดีเจจิ๊กุ่ง

Postโดย พูนอุดม » Tue Apr 18, 2006 2:08 am

เป๋นรั้วของชาติ เก่งกาจแต๊หนา ป้อจายนั้นนา องอาจเน่อเจ้า
ได้ประสบก๋ารณ์ เมื่อได้แวะเข้า ฝึกความอดทน แต๊ตั๊ก
ไปเป๋นตะหาน เรื่องดีมีนัก สร้างวินัยอั้น แนวทาง
หื้อจิ๊กุ่งนั้น ได้เป๋นตะหาน มีสุขชื่นบาน โชคดีเน่อเจ้า...
พูนอุดม

ตอบ: 1002
สมัครสมาชิก: Mon Oct 06, 2003 11:25 pm

กลับไปหน้า กระดานค่าว

ผู้ที่กำลัง online

ผู้ที่กำลังอ่าน forum นี้: สมาชิก ไม่มีสมาชิก และ ผู้เยี่ยมชม 1 คน